Aksident në Gjakovë, tre të lënduar

Autori:Gazeta Fjala

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Gjakovës, ku janë të lënduar 3 persona dhe makina është dëmtuar e gjitha.

Krist Gjoka, Komandant i Stacionit të Policisë në Gjakovë, ka konfirmuar për Gazetën Express, së mbrëmë ka ndodhur një aksident, si pasojë e mosrespektimit të shenjave të komunikacionit.

“Janë tre të lënduar nga komunikacioni i mbrëmshëm. Ata kanë lëndime të lehta. Pasojë e aksidentit ka qenë mosrespektimi i shenjave të komunikacionit”.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-gjakove-tre-te-lenduar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala