Aksident në Bardhosh, një i vdekur (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Një përson i gjinisë mashkullore, rreth 20 vjec, ka humbur jetën në fshatin Bardhosh, Komuna e Prishtinës, pasi është goditur nga një veturë e markës Mercedes.  Viktima kishte të veshur një uniformë pune.

Sic kupton Gazeta Fjala, policia ka dalur në vend të ngjarjes dhe është duke hetuar rastin./Gazeta Fjala

bardhosh

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-bardhosh-nje-i-vdekur-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala