Aksident me të lënduar në Fushë-Kosovë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident ka ndodhur në këto orë të mëngjesit në Fushë-Kosovë.

Bazuar në fotot e dërguara nga një lexues i Indeksonline, në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kombi.

Ndihma e shpejtë po qëndron në vendin e ngjarjes, ndërsa numri i të lënduarve nuk dihet ende./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-me-te-lenduar-ne-fushe-kosove-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala