Aksident me 3Z në ditë vikendi

Autori:Gazeta Fjala

Një aksident ka ndodhur në orën 12:32 në afërsi të tregut në Podujevë. Aksidenti ka qenë vetëm me dëme materiale, ndërsa nuk ka pasur të lënduar.

Në aksident ka qenë e përfshirë një veturë zyrtare, e cila ka qenë edhe shkaktare e aksidentit, duke goditur një veturë të tipit Golf 2.

Lajmin për portalin Llapi.info e ka bërë të ditur një lexues i portalit, i cili ka dërguar fotografitë edhe videon./Llapi.info

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-me-3z-ne-dite-vikendi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala