Aksident i rëndë te rrethi, shtypet nga makina një pjesëtarë e FSK-së [Foto]

Autori:Avdyl Pajaziti

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rendë në hyrje të Prishtinës, në zonën e njohur te rrethi. Një veturë ka goditur një pjesëtare të Forcave Mbrojtëse të Kosovës.

Fotografitë e dërguara nga lexuesit të cilët edhe tregojnë se gjendja e pjesëtares së FSK’së nuk është e mirë dhe se ka marrë lëndime të renda. /GazetaExpress/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-te-rrethi-shtypet-nga-makina-nje-pjesetare-e-fsk-se-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala