Aksident i rëndë në Zllakuqan, vetura përplaset në pompë të benzinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Zllakuqan të Klinës. Një automjet është përlasur në objektin e një pompe benzine.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-zllakuqan-vetura-perplaset-ne-pompe-te-benzines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala