Aksident i rendë në Strellc të Deçanit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rendë ka ndodhur paradite në Strellc të Deçanit. Dy vetura janë përfshirë në këtë aksident, raporton Express.

Njëra nga veturat ka dalë jashtë rrugës, si pasojë e aksidentit.

Dy veturat janë demoluar. Nuk raportohet për viktima.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-strellc-te-decanit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala