Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të Prishtinës.

Në aksidentin e ndodhur tek semaforët “Te Lesna” janë përfshirë dy vetura, ndërkaq nuk dihet nëse ka pasur të lënduar.

Ditëve të fundit në kryeqytet është shtuar numri i aksidenteve të trafikut si pasojë e moskujdesit të vozitësve, disa prej tyre kanë rezultuar edhe me humbje jete.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-qender-te-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala