Aksident i rëndë në Prejlep të Deçanit, ka edhe të vdekur (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në magjistralen Deçan- Pejë, në mes fshatin Dranoc dhe Prejlep, ku ka edhe të vdekur.

Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes kanë thënë për Indeksonline se si pasojë e këtij aksidenti të rëndë kanë mbetur të vdekur dy persona, por ky informacion nuk është konfirmuar zyrtarisht.

Edhe Policia e Kosovës në Deçan ka konfirmuar për Indeksonline se aksidenti i ndodhur në mes të fshatit Dranoc dhe Prejlep , ka rezultuar me fatalitet duke mos dhënë detaje tjera.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-prejlep-te-decanit-ka-edhe-te-vdekur-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala