Aksident i rëndë në Obiliq (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rënd ka ndodhur para pak çastesh në Obliq, ku janë përfshirë një veturë Golf II dhe një kamion.

Policia, ambulanca dhe zjarrëfikësit tashmë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po japin ndihmën e tyre, transmeton portal i lajmeve “Infokusi”.

Lexuesi i “Infokusit” i cili i ka dërguar fotot ka thënë se nuk dihet për numrin e të lënduarve dhe nëse ka edhe të vdekur në këtë aksident të rëndë trafiku./Infokusi.com/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-obiliq-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala