Aksident i rëndë në Milloshevë, një i vdekur e disa të lënduar

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në Milloshevë, ku si pasojë e tij ka mbetur i vdekur një person.

Burime të portalit Veriu.info bëjnë të ditur se në aksidentin e ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, janë përfshirë katër automjete.

Po ashtu mësohet se në këtë aksident janë lënduar rëndë edhe disa persona, të cilat kanë qenë në automjetet e aksidentuara. (Foto: Ilustrim)

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-millosheve-nje-i-vdekur-e-disa-te-lenduar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala