Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në fshatin Drenovc në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Nga fotografitë e siguruara nga një lexues i portalit Indeksonline, ngjarja ka ndodhur si pasojë e një përplasje në mes të një traktori dhe një veture të tipit Golf 2.

Mësohet se ka persona të lenduar rëndë, derisa Indeksonline do të iu njoftoj për detaje më të hollësishme. /Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-peje-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala