Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, vdes motoçiklisti (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë. Një makinë është aksidentuar rëndë me një motoçikletë.

Si pasojë ngasësi i motoçikletës ka mbetur i vdekur në vend, transmeton Express. Policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e këtij aksidenti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice-vdes-motociklisti-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala