Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë–Ferizaj (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë –Ferizaj, më saktësisht tek udhëkryqi i Janjevës.

Në bazë të fotografisë që lexuesit e kanë dërguar në adresë të Gazetës Express, në aksident është e përfshirë një veturë e tipit “Golf” ndërkohë që shihen edhe gjurmë gjaku.

Image

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala