Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Ferizaj (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në orën 03: 20 në magjistralen Prishtinë Ferizaj, saktësisht afër QMI’së. Disa persona kanë marrë lëndime të rënda derisa sipas një personi që i ka fërguar fotot në redaksinë e gazetës Express, policia ka dalë vendin e ngjarjes me pak vonesë. Express sjell foto ekskluzive nga aksidenti

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj-foto-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala