Aksident i rëndë në Istog (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në orët e pasditës në Gurrakoc të Istogut, ku kanë mbetur të lënduar dy persona.

Në Gurrakoc të Istogut sot rreth orës 14:40 ka ndodhur një aksident ku janë përfshirë dy automjete.

Sipas burimeve të Telegrafit nga vendi i ngjarjes në këtë aksident kanë janë lënduar rëndë dy persona. /Telegrafi/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-istog-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala