Aksident i rëndë në Gjilan (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjilan.

Sipas raporteve të para, ka edhe persona të lënduar. Informacionet thonë se ndeshja ka ndodhur afër një vendbanimi në Gjilan dhe se veturat ishin duke ikur nga Policia.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-gjilan-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala