Aksident i rëndë në aksin rrugorë Prishtinë – Sllatinë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot rreth orës 10:40 minuta, në fshatin Hecn, përgjatë magjistrales Prishtinë – Sllatinë ka ndodhur një aksident i rëndë.

Kamioni i tipit Mercedes është goditur me një veturë Golf 2. Përveç dëmeve materiale, nuk dihet nëse ka të lëndime në njerëz

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-aksin-rrugore-prishtine-sllatine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala