Aksident i rëndë afër Hotel Emerald

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur para pak çastesh afër Hotelin “Emerald” në Prishtinë.

Një veturë mbrenda të cilës ishin dy persona është rrokullisur nga sheptjësia e madhe, dhe si pasojë dy personat kanë ‘fluturuar’ nga dritaret e veturës.

Vetura Passat, siç shihet edhe nga fotot e reporterit tonë, është dëmtuar shumë, por fatmirësisht të dy personat që ishin brenda saj janë jashtë rrezikut për jetë.//PrishtinaMagazine

c31dff6c855259035b53c01fb778deaa589c217ff06bf7a138b06f2cbb486f23

A

7e1cfa3f7b41540b73a9d979365a07d414714acaf277374304b01c33e181a8af

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-i-rende-afer-hotel-emerald/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala