Akisident i rëndë në Drenas

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha për Gazetën Tribuna e ka konfirmuar rastin, i cili ka thënë që një person është lënduar rëndë.

“Një person është lënduar rëndë si pasoj e aksidentit që ka ndodh sot në ora 8:20,  në aksident janë përfshirë një autobus dhe 2 vetura, personi në fjalë ka mbetë i ngujuar për disa çaste në veturë, mirëpo, me ndihmen e zjarrfiksëve personi ka arritur të del nga vetura” ka thënë Hoxha për Gazetën Tribuna

Sipas Hoxhës, policia janë duke hetuar rastin për të gjetur shkaqet të cilat kanë dërguar deri të ky aksident.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/akisident-i-rende-ne-fshatin-korretice-te-dresnasit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala