AKI konfirmon se rajoni i Prizrenit është i mbushur me fajdexhinjë

Autori:Gazeta Fjala

Agjencioni i Kosovës për Inteligjencë ka konfirmuar se rajoni i Prizrenit është i mbushur me fajdexhinjë, njofton Klan Kosova.

Këtë informacion e ka nxjerrë kryetari i Komisionit për AKI-në, Haxhi Shala.

Shala ka thënë se pas vrasjes në Prizren, Komisioni e ka vizituar drejtorin e AKI-së për këtë rajon ku sipas tij drejtori atje e ka konfirmuar se ky rajon është i mbushur me fajdexhinjë, ndërkohë informacionet se kush janë ata duket se i kanë organet e sigurisë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aki-konfirmon-se-rajoni-i-prizrenit-eshte-i-mbushur-me-fajdexhinje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala