Ajroset Kuvendi

Autori:Gazeta Fjala

Pas hedhjes së gazit lotsjellës brenda objektit të Kuvendit të Kosovës, dikush ka vendosur që të hapë dritaret e objektit në mënyrë që të bëhet ajrosja e ambienteve të brendshme./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ajroset-kuvendi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala