Aida Dërguti: Kujtim Shala na tha “Ju çaj”

Autori:Avdyl Pajaziti

Aida Dërguti, nënkryetare e Lëvizjes Vetëvendosje, ka treguar në Info Magazine se Ministri i Kulturës dhe zv/kryeministri, Kujtim Shala, i ka kërcënuar deputetët e opozitës me fjalët: “Ju çaj”.

Mirëpo, Dërguti tha se: “Por, këto kërcënime nuk çojnë peshë te unë”. Më pas ajo vazhdoi të tregonte se në këtë debat verbal u përfshi edhe Rexhep Selimi.

Për këtë ndodhi, e para raportoi Indeksonline direkt nga seanca e Kuvendit të Kosovës dhe më poshtë keni videon e kësaj përplasje verbale.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aida-derguti-kujtim-shala-na-tha-ju-caj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala