Aida Dërguti konfrontohet me sigurimin e Kuvendit

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti, ka pasur një konfrontim me sigurimin në hyrje të Kuvendit të Kosovës, pasi kjo e fundit nuk ka pranuar që të kontrollohet për herë të dytë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aida-derguti-konfrontohet-me-sigurimin-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala