Aida Dërguti e VV-së i bashkohet kryesisë

Autori:Gazeta Fjala

Kryesia e Kuvendin po vazhdon mbledhjen e saj, ndërkohë atyre u është bashkuar edhe Aida Dërguti, nënkryetare e Kuvendit nga Lëvizja Vetëvendosjes.

Kurse, grupet tjera opozita kanë bojkotuar këtë mbledhje dhe po qëndrojnë në sallën e Kuvendit. Në Kuvend është kthyer edhe zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili i pyetur për këtë insistim për ta mbajtur seancën, ka thënë se “pse të mos mbahet”

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aida-derguti-e-vv-se-i-bashkohet-kryesise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala