Ahmeti: Po protestojmë paqësisht

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i komunës Shpend Ahmeti i është bashkuar protestuesve para Prokurorisë aty ku mendohet se e kanë dërguar deputetin Albin Kurtin i arrestuar pak më herët nga Policia e Kosovës.

Ahmeti tha se po qëndrojnë aty për të protestuar në mënyrë paqësore.

“Nuk ka asnjë incident, do të qëndrojmë këtu në mënyrë paqësore”, tha Ahmeti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ahmeti-po-protestojme-paqesisht/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala