Ahmeti njofton për investime në “Arbëri”

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i komunës Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook, ka njoftuar për disa investime në lagjen Arbëria.

Shkurtimisht ai thotë: “Na ishte një herë një deponi në Arbëri nën varrezat e qytetit. Po punohet rruga, parkingu dhe së shpejti parku me ca befasi”.

Ndërsa ka postuar edhe fotot më poshtë:

Image
Image

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ahmeti-njofton-per-investime-ne-arberi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala