Ahmeti: “Marrëveshja ndërmjet katër lindërve nuk prodhon qeveri teknike” [Video]

Autori:Avdyl Pajaziti

Ditë më parë në Maqedoni,liderët kryesor arritën marrëveshjen për nxjerrjen e vendit nga kriza.

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, në një intervistë ekskluzive për RTV 21, tha se marrëveshja ndërmjet katër lindërve nuk prodhon qeveri teknike.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ahmeti-marreveshja-ndermjet-kater-linderve-nuk-prodhon-qeveri-teknike-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala