Agron Mustafa drejtor i ri i PTK-së

Autori:Zekirja Shabani

Bordi i drejtorëve të PTK-së ka zgjedhur për kryeshef të ri të Postës dhe Telekomit të Kosovës, Agron Mustafën.

Të enjten bordi i PTK-së ka intervistuar të gjithë kandidatët që ishin në listën e ngushtë dhe me përfundim të mbledhjes ata kanë vendosur që ish drejtori i Aeroportit të Kosovës, Agron Mustafa të udhëheqë me PTK-në në katër vitet e ardhshme.

Në garë të ngushtë për kryeshefin e PTK-së, kanë qenë  Mehdi Latifaj, Sebahdin Ramaxhikun dhe Naim Maloku.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/agron-mustafa-drejtor-i-ri-i-ptk-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala