Agim Veliu: “Ramushi ka rrëshqitur”

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i i Podujevës dhe zyrtari i lartë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu i ka vlerësuar si fëmijërore veprimet e opozitës.

Kështu së paku ka thënë gjatë një prononcimi për emisionin Zyra e Ankesave në RTV Dukagjini i pari i Komunës s Podujevës.

Sipas tij, nuk ka mundësi që të bllokohet puna e Kuvendit të Kosovës. “Haradinaj ka rrëshqitur”, ka thënë ndër të tjerash Veliu, kur është pyetur për mesazhet e liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/agim-veliu-ramushi-ka-rreshqitur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala