Agim Bahtiri kalon në LDK? (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri është duke negociuar në këto momente kalimin në LDK me disa zyrtarë të lartë të LDK-së. Gazeta Fjala sjellë foton ekskluzive të Bahtirit me dy gishtat që simbolizojnë këtë parti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/agim-bahtiri-kalon-ne-ldk-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala