Agim Bahtiri: Jam i lumtur që nuk i përdora aftësitë e mia prej karateisti

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Mitrovës, Agim Bahtiri ka thënë gjatë një interviste në emisionin Info Magazinë të Klan Kosovës se ishte njeriu më i lumtur në botë ditën kur u sulmua. “Isha i lumtur pasi nuk i përdora aftësitë e mia prej karateisti. Ju e dini që unë kam ushtruar disa vjet karate”, ka thënë Bahtiri. Ai është shprehur se ia ka falur tashmë sulmuesit dhe për të nuk ka ndodhur asgjë. Pra, sulmuesi duhet të ‘flejë dathë’ pasi nuk do të ketë punë me ndonjë goditje eventuale të karateistit mitrovicas.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/agim-bahtiri-jam-i-lumtur-qe-nuk-i-perdora-aftesite-e-mia-prej-karateisti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala