“Adem Jashari” me destinacione të reja për Suedi

Autori:Avdyl Pajaziti

Nga nesër  “Adria Airëays” do të fillojë fluturimet nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës për Malmo Suedi, duke zgjeruar hartën e destinacioneve për sezonën verore 2015.

Fluturimet direkte nga/për Malmo do të ofrohen me frekuencë një herë në javë (të Mërkureve), dhe do të vazhdojnë deri më 2 Shtator 2015.

Fluturimet do të realizohen me aeroplanë të tipit A319 me kapacitet prej 144 ulëseve.

Nisjet nga Prishtina për Malmo do të bëhen në ora 16:00 dhe nga Malmo në ora 19:25, çdo të Mërkure.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/adem-jashari-me-destinacione-te-reja-per-suedi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala