Adem Jashari e Skenderbeu në kanionet e Mirushes (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Portetet e Skenderbeut dhe Adem Jasharit, së bashku me flamurin kombëtar, janë skalitur në njëren prej kanioneve të Mirushes, dhjetra metra në lartesi.

Gazeta Fjala sjell disa foto të kësaj vepre artistike.

11913082_10207316429537864_119105301_n

11949780_10207316429777870_678451034_n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/adem-jashari-e-skenderbeu-ne-kanionet-e-mirushes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala