Adem Demaçi dërgohet në spital

Autori:Avdyl Pajaziti

Veprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaçi mësohet se është hospitalizuar .

Ai është duke u trajtuar në Klinikën e Neurologjisë

Mësohet se 79-vjeçari nuk është në gjendje të rëndë shëndetësore

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/adem-demaci-dergohet-ne-spital/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala