Adelina Ismaili dëshmon për vrasjen e Triumf Rizës

Autori:Avdyl Pajaziti

Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, është duke dëshmuar në rastin e Enver Sekiraqës, shkruan  Koha.net

Sekiraqa po gjykohet për nxitje të vrasjes së policit Triumf Riza.

Gjykimi është i mbyllur për media.

Ismaili është dëshmitare e prokurorisë, e cila pretendon se Sekiraqa kishte kërkuar 9000 euro haraç nga këngëtarja.

Për këtë rast, në muajin janar kishte dëshmuar edhe Mona, nëna e Adelinës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/adelina-ismaili-deshmon-per-vrasjen-e-triumf-rizes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala