Abrashi: Opozita i tha jo Evropës

Autori:Avdyl Pajaziti

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka thënë se të paktën 20 here Glauk Konjufca e përmendi Serbinë.
“Përderisa Kuvendi diskuton për MSA-në si arritjen më të madhe pas pavarësisë, Glauku e kishte gojën plot Serbi.

Të paktën 20 herë e dëgjova sot nga ai, dikur u ndala së numëruari… Tash i thanë jo Evropës!”, ka shkruar Abrashi në Facebook

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/abrashi-qeveria-i-tha-jo-evropes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala