Abdixhiku: Me një opozitë si kjo, secila kauzë është e humbur

Autori:Avdyl Pajaziti

Analisti Lumir Abdixhiku përmes një postimi në Facebook i ka gjykuar veprimet e dhunshme të opozitës, derisa ka shtuar se me një opozitë si kjo, secila kauzë është e humbur e secili pushtet mund ta ketë gjatë e rehat.

Lexoni postimin e plotë të Abdixhikut:

Për ta thënë troç,
Me një opozitë si kjo, secila kauzë është e humbur e secili pushtet mund ta ketë gjatë e rehat. Të rrinë shlirë se shërbim më të mirë s’mund të marrin kurrë.
Huliganizëm, vandalizëm e komandantizëm kemi pasë boll tash e 16 vjet. Gangsterë për gangsterë, jo – ju faleminderit!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/abdixhiku-me-nje-opozite-si-kjo-secila-kauze-eshte-e-humbur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala