AAK paralajmëron kundërshtim të fortë për qeverinë

Autori:Gazeta Fjala

Aleanca për ardhmërinë e Kosovës, ka paralajmëruar se do të zhvillojë një takim, ku përfundimisht do të marrë vendim për kundërshtimin e keqqeverisjes që po e degradon Kosovën.

Në këtë takim thuhet në një komunikatë të AAK-së drejtuar mediave, do të përpunohet edhe strategjia e bashkëpunimit me subjekte të tjera politike si dhe përfaqësuesit e shoqërisë civile, që vendosin të jenë pjesë e bllokut të përbashkët kundër degradimit të shtetit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aak-paralajmeron-kundershtim-te-forte-per-qeverine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala