AAK në protestë, Ramush Haradinaj del më vonë

Autori:Avdyl Pajaziti

Drejtues të AAK kanë dalur në protestë por në ballë të tyre nuk është lideri Ramush Haradinaj.

Merret vesh se ai do të dal më vonë.

 

 

11117953_10206380967151889_67393157_n

11116195_1578002779126015_615785168_n

11130663_10206380967031886_1171306121_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aak-ne-proteste-ramush-haradinaj-del-me-vone/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala