AAK mban zgjedhjet në dy komuna

Autori:Avdyl Pajaziti

Deçani dhe Klina janë dy komunat tjera ku Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të mbajë zgjedhjet e saj.

Në Deçan punimet e Kuvendit Zgjedhor do të zhvillohen në orën 11:00, në Pallatin Kulturës të këtij qyteti, ku pjesëmarrës do të jetë edhe kryetari i partisë Ramush Haradinaj.

Ndërsa punimet e Kuvendit Zgjedhor të degës së AAK-së në Klinë do të zhvillohen rreth orës 13:00, ku po ashtu do të marrë pjesë edhe kryetar i partisë Ramush Haradina

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aak-mban-zgjedhjet-ne-dy-komuna/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala