A mund ta gjeni delen në këtë foto?

Autori:Zekirja Shabani

Anthony Tepool, 51 vjeçar, nga Evans, realizoi këto foto të deles në “Rocky Mountain Bighorn” në Parkun kombëtar Arapaho.

Maskimin është me të vërtetë mbresëlënës! delja

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/a-mund-ta-gjeni-delen-ne-kete-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala