A kujdeset dikush për Kroin e Bardhë? (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pamjet në këto fotografi të bëra tek Kroi I Bardhë në Dardani dëshmojn se moti kohë askush nuk është kujdesur për këtë vend.

Kroin e Bardhë e kanë mbuluar mbeturinat e edhe uji që rrjedh aty ka devijuar si pasoj e moskujdesjes së askujt për të.

 

10917673_10152716506108479_101162262_n

10958068_10152716506833479_271519401_n 10961852_10152716506228479_750037011_n 10962040_10152716506988479_1543769360_n 10965454_10152716506393479_1591347867_n 10965471_10152716506893479_838022628_n 10965503_10152716506068479_574293175_n 10968083_10152716506868479_876702298_n 10968213_10152716506768479_1218685454_n 10979315_10152716506338479_629301054_n 10979465_10152716507008479_1144147847_n 10984867_10152716506158479_1325062723_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/a-kujdeset-dikush-per-kroin-e-bardhe-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala