A është kjo përshëndetje unike e Presidentes? (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Presidentja Atifete Jahjaga pothuajse në çdo takim mysafiret i pret me një përqafim interesant. Ajo këtë lloj të mikpritjes e përdor për zyrtarët e shteteve të ndryshme që takohen me te.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/a-eshte-kjo-pershendetje-unike-e-presidentes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala