A e dini çfarë nënshkrime kanë Eurot

Autori:Avdyl Pajaziti

Kartëmonedhat EURO mbartin nënshkrimet e Willem F. Duisenberg, Kryetarit të parë të Bankës Qendrore Evropiane, Jean-Claude Trichet, Kryetarit të dytë të Bankës Qendrore Evropiane ose Mario Draghi, Kryetarit të tretë të Bankës Qendrore Evropiane.

Kartëmonedhat me secilin prej tri nënshkrimeve janë valide në mënyrë të barabartë.

 

nenshkrimi%20euro3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/a-e-dini-cfare-nenshkrime-kane-eurot/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala