A di të shkruaj kryetari i Malishevës? (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, duket se ka telashe të mëdha me shkrimin në gjuhën shqipe.

Një letër që ka siguruar Express, ka dhjetëra gabime në pak rreshta.

Kryetari Begaj, në këtë letër që ai e ka nënshkruar, i është përgjigjur një drejtori të një shkolle.

ragipi

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/a-di-te-shkruaj-kryetari-i-malisheves-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala