9 mijë euro për ndrrim të siguresave të bibliotekës (Dokument)

Autori:Zekirja Shabani

Biblioteka Kombëtare e Kosovës, ka vendosur ti ndrroj siguresat e rrymës. Por kjo punë do ti kushtoj hiq më pakë se 9,400 euro bashkë me ndrrimin edhe të disa elementeve tjera elektrike, të cilat nuk bëhet e ditur se çfarë janë.

Tenderi për kryerjen e punëve i është besuar kompanisë “N.t.sh. Global Prishtina” dhe kontrata me të do të nënshkruhet me 18 maj.

sigureca

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/9-mije-euro-per-ndrrim-te-siguresave-te-bibliotekes-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala