9 foto të bukura të Prishtinës nga qielli

Autori:Avdyl Pajaziti

Prishtina padyshim se është qytet shumë i bukur. Edhe më i bukur duket nga lart, pasi nuk shihen disa mangësi aty këtu.

Më posht i gjeni 9 fotografi shumë shumë të bukura të kryeqytetit. Prishtina duket madhështore.

Pamjet flasin vetë. /ripost.net/

1.

Image

2.

Image

3.

Image

4.

Image

5.

Image

6.

Image

7.

Image

8.

Image

9.

Image

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/9-foto-te-bukura-te-prishtines-nga-qielli/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala