714 Tiketa trafiku për 24 orë

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka raportuar se në 24 orët e fundit kanë humbur jeten 2 persona në aksidente trafiku.

Po sipas policisë 30 të tjerë kanë pësuar lëndime.

 

Statistikat e përgjithshme të raportit të policisë.

Aksidente fatale 002
Aksidente me të lënduar 030
Aksidente pa të lënduar 060
Tiketa trafiku të shqiptuara   714
Arrestime   021
Në mbajtje   018

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/714-tiketa-trafiku-per-24-ore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala