7 gjëra që do të mund ti bëni me facebook messenger

Autori:Zekirja Shabani

Facebook që nga java e ardhshme, do të fus në ‘facebook messenger-in’ e tij, aplikacione interesante dhe atraktive.

Këto janë 7 prej tyre:

  1. Rezervim i Hotel-it.
  2. Kontrollimi i dhomës së Hotel-it.
  3. Pagesa e faturës së telefonit.
  4. Pagesa e biletave të kinemasë.
  5. Mësimi rreth ekspozitave në muze.
  6. Zbritjet në dyqane.
  7. Dërgimi i video-ve të shkurtra.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/7-gjera-qe-do-te-mund-ti-beni-me-facebook-messenger/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala